Dárek KH

Exkluzivní dárek Klubu hostitelek

 

Vážené hostitelky, vážení poradci,

vzhledem k nařízení vlády jsme byli nuceni až do 22. 11. 2020 dočasně zastavit aktivity v programu HHH+ a Klubu hostitelek. S platností od 23. 11. 2020 je možné opět zakládat nové party a scházet se s hosty a hostitelkami, avšak pouze za přísných hygienických podmínek. Poradce je společně s hostitelkou povinen sledovat doporučení vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví a dodržovat stanovená hygienická pravidla, v tuto chvíli zejména maximální účast 6 osob včetně poradce a hostitelky, nošení roušek, stanovené dvoumetrové odstupy, zajistit hygienické potřeby pro dezinfekci rukou a poskytovaných vzorků, popřípadě zajistit hygienické rukavice. Doporučuje se nekonzumovat žádné občerstvení (vlastní ani zakoupené). Děkujeme za respektování uvedených podmínek a přejeme vám pevné zdraví.

Set Mořské a Alpské koupele 2×75 ml

 

SET MORSKÉ A ALPSKÉ KOUPELE 2×75 ml

Cestovní balení dvou příjemných pěnivých koupelových přísad, které dobře znáte z naší letošní Mimořádné nabídky. Mořská koupel podporuje hydrataci a prokrvení. Alpská koupel osvěží po námaze. Stačí přidat 10–15 ml přísady do napouštějící se vany, zavřít oči a rázem se octnout u moře nebo na louce plné kvítí.

Máte-li zájem Set Mořské a Alpské koupele 2×75 ml získat, domluvte si se svým JUST poradcem party v listopadu a prosinci 2020.